ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçmebdeak Ziraat, ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Münasip cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya mebdeladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve ekincilik sektörünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ekincilik sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçmebdeak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devim bilimi ve sinerjilü insanoğlu kaynağına ehil olan Üçmebdeak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış değer sağlayıcı Üçmebdeak Ziraat; şişman Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Temelli ilerleme ve sıfır günah üretim sistemi, Üçmebdeak Ziraat ürünlerinin hem dar içinde hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmebdeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin amelî ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yeterli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz esenlıklı lafır ve toprağınızdan henüz ziyade ürün ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz semereli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz semereli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da belirtik bir hendek kazısına sarkıtmak dâhilin yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Dip yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden katlanmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabil alanlara sarkıtmak dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir bandajlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değhizmettirilebilir ve birbunca ataşmanla da makroletilebilir. Esas dahişenler alelumum hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik yükçülara bakarak oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ziraat’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması hizmetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Ziraat olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği çağ efsaneviın mazotü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları hiç seferde alabilir ve henüz sağlıklı beslenebilir. Yem karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz sağlıklı beslenmesine böylece henüz ziyade mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Karma Makinaları da Üçmebdeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ziraat olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gösterişli ve semereli bir zirai üretim dâhilin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı dâhilin önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz sağlıklı durumlara gelmesi dâhilin zirai dış satım noktasında Üçmebdeak Ziraat olarak bütün çhileışanlarımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçmebdeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir