Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical muhtevain üretilen henüz merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını engellemek muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri ayan arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler dernek raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşırı bay dergisinde elkızı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile makam almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli bile başüstüneğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu kadar rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuygun keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri yegâne sunum olarak satmanın yanında biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat tedricen liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla dayalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet sürüklemek muhtevain dundakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile üs saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yegâne başına veya bir partnerle her evetşfecir âdem tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakarak ihtiyaç, hayata renk karıştırmak muhtevain bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde hafi başüstüneğu muhtevain satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla teneffüs etmek temelı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak temizlemek, çalışmalevselliği üzerine veri edinmeden satın temizlemek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek muhtevain majör çaba harcama etmelidirler. Hatta; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan kırmızıışmutaş henüz kolaylık ve refahlı olmaya saksıladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks canında yaşanan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu zaitrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakimlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, canına zihayatlık karıştırmak, henüz uygun bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek muhtevain sex shoplardan kırmızıışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan ahzüitai haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra majör gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yegâne şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta az çok patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakarak hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en kolaylık yolu. Hatta seks esnasında geçerli olmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken manasıztemizlemek muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz uygun seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir