Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orta ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Selen Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Dinçler” hareketi hayata geçkintir. Bir sene sürmesi planlanan devinim inanılmaz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en mehabetli gencelme hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladebedenü bir sıkılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Terbiye Vekilı, şebabet Spor Vekilı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü dâhilin tarihlerinde ilk posta protokol imzalatarak içtimai konularda yanında devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş avluında biriyi farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da mehabetli bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek biriyi proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biriyi muvaffakiyetlı çkırmızıışcevher imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak bütün toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en mehabetli kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve öteki ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun sarrafiyekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin övünme kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; biriyi vakıf ve uluslararası kuruluşa, çkırmızıışmalar ve projeler konusunda takviye vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir