Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak tenha başına öne çıhun en heybetli oranda ilaç kucakerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği vadiı izam etmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın bilgi acıarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen kellearı fehvaında ülkesini daima oyun fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 adet kellevurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu acil vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında imdi hak bir kompetan olmasıyla baş başa kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el ortada en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Herifı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla hayırlı işçiliklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse bile asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş daima olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez baş başa tamamlanmak üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine heybetli bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile bazı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tespit etmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz takatlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kenar ağırlık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e yaklaşan ülkede müsaadeı münfailtır. Tam çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biriyi şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reisıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta kenarıkların geçmesi kucakin mukannen bir dakikaı beklesek bile kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile kucakerisinden palas bir şekilde terapi edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Ayrıca cinsel işçiliklev bozukluğunu da terapi geçirmek kucakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve takatlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat kellevurularının 2000 adetine yaklaşanın adalet sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işçilikleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri aşiyan istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Idare Kurulu Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine strüktürlabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da heybetli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mevki vadi sair ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik bileabat patentinin adalet sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın taban ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık vadiında çkızılışmalarını daima çokleterek daima faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biriyi öğün Türkiye Yılın Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil vatan dışında doğrusu küresel anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların mukabillığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile baş başa hayırlı işçiliklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mevki vadi bir değerli sahası ile baş başa kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit bedel yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a bağımlı uyuşturucu ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak işçiliktiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada mütalaalerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli katma bedel sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise tabii malzeme strüktürsındaki gayrimeskûnluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşır rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki vadi inceliklara bakarak üste, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir